Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 25 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  Další > | 2 |
Centrum vzdělávání, Valentina Winkler s.r.o.

Jazykové kurzy, individuální výuka jazyků, angličtina, němčina, ruština, čeština pro cizince a jiné, doučování předmětů ZŠ, SŠ i VŠ, příprava na zkoušky, hra na hudební nástroje, počítačové kurzy, překlady a tlumočení.

www.jazykova-skola-praha.czPraha
Lingua Centrum jazyková škola

Firemní výuka po celé ČR. Jazyková škola - Olomouc, Prostějov, Přerov, Zlín - pomaturitní studium Aj, Nj, Fj, Šj, docházkové jazykové kurzy pro veřejnost, individuální výuka, intenzivní kurzy. Překlady a tlumočení. Doučování školních předmětů.

www.lingua-centrum.czOlomoucký kraj
Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzy

Jazyková škola - jazykové kurzy, překlady, tlumočení. Angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a další jazyky. Individuální, veřejné i firemní jazykové kurzy, výuka jazyků v zahraničí, jazykové kurzy pro děti, čeština pro cizince.

www.lingua-sandy.czPraha
Jazykové kurzy - České Budějovice

Nabízíme kompletní výuku jazyků. U nás můžete kromě angličtiny v Českých Budějovicích studovat i němčinu, španělštinu a ruštinu. A navíc - od letošního roku budete moci přímo v naší škole složit státní zkoušky z angličtiny a němčiny!

www.themicroschool.comJihočeský kraj
Věra Volfová - Jazyková škola Libere

Jazyková škola Libere - výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy, angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině.

www.libere.czPraha
Kurzy Jílek, s.r.o. jazykové kurzy

Jazyková škola a vzdělávací agentura v centru Brna. Vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, češtinu a další jazyky. Nabízíme i netradiční metody pro rozvoj Vaší firmy i osobnosti.

www.kurzyjilek.czJihomoravský kraj
StudyGlobal

Jazykové pobyty a jazykové kurzy se společností StudyGlobal - využijte možnosti se naučit cizí jazyky tam, kde se jimi opravdu mluví! Naučte se anglicky v Londýně či USA, španělsky v Seville, německy v Berlíně a další jazyky v atraktivních destinacích.

www.studyglobal.czOlomoucký kraj
Agentura Tailored English Courses, s.r.o. – kurzy angličtiny

Agentura TEC se specializuje na firemní a individuální kurzy angličtiny na míru, výuku obecné, obchodní a odborné angličtiny, přípravu na jazykové zkoušky, odborné semináře, pobytové kurzy, konverzační klub Hyde Park.

www.kurzyanglictiny.czPraha
Jazyková agentura HOPE

Jsme dodavatelem služeb v oblasti jazykového vzdělávání, překladatelství, tlumočení a jazykového auditu. Nabízíme také kvalitní jazykové kurzy v Brně. Od roku 1997 poskytujeme kompletní jazykový servis.

www.jazykovyservis.czJihomoravský kraj
Obchodní angličtina online, metoda Imitum

Zajišťujeme on-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, poslechem, unikátní metodou Imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

www.obchodni-anglictina-online.czOlomoucký kraj
Agentura Parole - angličtina, kurzy angličtiny, jazykové kurzy

Agentura Parole - angličtina, kurzy angličtiny, jazykové kurzy, jazyková škola. Nabídka veřejných i firemních jazykových kurzů, překladů a tlumočení.

www.parole.czÚstecký kraj
Individuální výuka angličtiny Praha - Anděl

Individuální výuka anglického jazyka Praha 5, nedaleko stanice metra Anděl. Výuka na míru přesně podle Vašich potřeb.

www.aboutyou.czPraha
ARABŠTINA

Arabština od začátečníků po státnice, Arabština pro děti, obchodní arabština, tuniská a egyptská hovorová arabština, Perština, Arabská kaligrafie, Čeština pro Araby, učebnice arabštiny, workshopy a arabská kultura, politika a hudba, překlady

www.arabic.czPraha
Albion - jazyková a vzdělávací agentura, spol. s r.o.

Jazyková škola Brno. Nabízíme studium jazyků doma i na zahr. školách, pořádání podnikových jazykových kurzů, přípravu k mezinár. zkouškám, překlady a tlumočení, jazykový audit (el. testování ERR), intenzivní kurzy.

www.jazykyalbion.czJihomoravský kraj
Jazyková škola NewtonHouse

Nabízíme kurzy obecné angličtiny, konverzace s rodilým mluvčím, tématické workshopy, kurzy typu “one-to-one“, malé skupinky a důraz na mluvení a slovní zásobu.

www.newtonhouse.czPlzeňský kraj
Vzdělávací kurzy

Jsme tým specialistů v oblasti účetnictví a vzdělávání. Naším hlavním cílem je nabízet kvalitní služby s individuálním přístupem. Máme zpracovaný systém výuky, jak se v co nejkratší době naučíte základům mluvené i psané angličtiny a v navazujících odborných kurzech své znalosti rozšířit. Pochopíte gramatiku a hlavně budete mluvit.

www.sluzbyapodnikani.czPraha
Evropské vzdělávací centrum

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Zajišťujeme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium dle MŠMT, jazykové zkoušky Cambridge, City & Guilds, Goethe, DELF, DALF, DELE.

www.evcentrum.czPardubický kraj
SLI jazyková škola Brno

Jazyková škola, jazyková škola Brno, jazykové kurzy, jazykové kurzy Brno, mezinárodní zkoušky, výuka angličtiny, výuka němčiny, výuka francouzštiny, výuka španělštiny, výuka čestiny pro cizince, firemní jazykové kurzy, příprava na jazykové státnice, příprava na jazykové státní zkoušky, Cambridge ESOL, KET, PET, FCE, CAE, British Council

www.slibrno.czJihomoravský kraj
Jazyková škola ReVa

Jazyková škola nabízí semestrální jazykové kurzy pro veřejnost, firemní a individuální jazykové kurzy. Naše kurzy jsou akreditovány. Nabízíme anglický, německý, francouzský, španělský a italský jazyk.

reva-akademos.skSlovensko
Jazykové školy

Katalog nejoblíbenějších jazykových škol v České Republice. Jazykové školy a jazykové kurzy přehledně řazené podle měst. Uživatelské hodnocení škol.

jask.czPraha
| 1 | 2 |