Koloseum VIVAT
Domácí učení

Materiály pro podporu výuky a pracovní listy pro učitele a rodiče domškoláků (žáků zařazených do individuálního vzdělávání). Obsahuje materiály ke stažení a interaktivní výukové prvky.


Dnes je pondělí 23. září 2019 svátek má Berta, zítra Jaromír

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 26 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí |
Jazykové školy

Katalog nejoblíbenějších jazykových škol v České Republice. Jazykové školy a jazykové kurzy přehledně řazené podle měst. Uživatelské hodnocení škol.

jask.czPraha
Výuka francouzštiny - Dejvice

Nabízím výuku a doučování francouzštiny v Praze, zejména pak v Dejvicích. Vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé, jednotlivce i skupiny. Nedisponuji vlastními prostory vhodnými pro výuku, proto nabízím výuku u Vás doma, nebo na jiném vhodném místě.

francouzstina-praha.kvalitne.czPraha
Kurz angličtiny - Liberec

Kurz angličtiny pro začátečníky i pokročilé v Liberci - Růžodole blízko centra. Výuka jednotlivců i větších skupin. Více informací naleznete na mých stránkách.

www.anglictina-liberec.czLiberecký kraj
Jazykové zkoušky Cambridge - otevřené centrum

Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM nabízí registraci k jazykové zkoušce KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC Higher, BEC Vantage, BEC Prelliinary, ILEC - právo, IFCE - finance, YLE Starters, YLE Movers, YLE FLYERS.

cambridge-zkousky.czKrálovéhradecký kraj
Ruština online

Studuj ruštinu zdarma na internetu. Materiály pro studium ruského jazyka zdarma.

lingvisto.org/cz/russianPraha
Kurzy němčiny a výuka němčiny online

E-nemcina.cz je specializovaný web pro studující a vyučující německého jazyka. Stránky nabízí databázi jazykových škol, jazykových kurzů němčiny a překladatelů a tlumočníků z a do němčiny. Uživatelé mohou využívat bezplatné inzertní služby nebo se účastnit diskusního fóra.

e-nemcina.czžádný
| 1 | 2 |