Koloseum VIVAT
MojeElektronickáCigareta.cz

Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret, gripů, e-liquidů (náplní), příchutí a bazí pro vlastní míchání, náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme jen kvalitní a ověřené světové značky výrobců e-cigaret a dalšího příslušenství.


Dnes je neděle 25. srpna 2019 svátek má Radim, zítra Luděk

Katalog stránek o vzdělání a vzdělávání

Celkem nalezeno 17 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Česká tenisová škola - Stanislav Vyoral

Tenisová škola Vám nabízí výuku tenisu, dovolenou s tenisem a víkendové pobyty v Rožnově pod Radhoštěm, Francii atd., turnaje pro neregistrované hráče - soboty v Hloubětíně. tel. 603 421 396

www.tenisova-skola.euPraha
Kung fu klub

Kurzy kung-fu pro dospělé i děti. Individuální vyuka. Články, videa o čínském umění kung-fu, zejména vnitřních stylech taijiquan, chen taijiquan, aktualni akce a semináře, kurzy, dětské oddíly.

www.kungfu.cz/Praha
Lyžařská škola Classic ski school Harrachov

Lyžařská škola Classic poskytuje komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu při Vašem pobytu v Harrachově a okolí, včetně ubytování.

www.classicskischool.czLiberecký kraj
LAMKRA Divecenter

Nejbližší česká potápěčská základna - na Istriji mezi Opatijí a Rijekou. Potápění ze břehu, z lodě, vrakové potápění, kurzy rekreační i technické. Plnírna vzduchu, nitroxu i trimixu.

www.lamkra.czEvropa
Olomoucká škola sebeobrany - sebeobrana, Jiujutsu, Sport Jiujutsu

Vyučujeme sebeobranu založenou na bojovém umění Jiujutsu a jeho sportovní formu zvanou Sport Jiujutsu.

www.sebeobrana.comOlomoucký kraj
Tenisová akademie Toptennis: tenisová škola pro Vás

Tenisová škola a tenisová akademie Toptennis sídlí ve Frýdlantu nad Ostravicí a díky kvalitnímu trenérskému obsazení je tato tenisová akademie označována jako nejkvalitnější tenisová škola na Moravě.

www.tennisacademy.bizMoravskoslezský kraj
Freediving a potápění

Informace ze světa freedivingu a potápění, zprávy z akcí a závodů, vybavení, kurzy, fotografie, možnosti provozování freedivingu v Ostravě a okolí. Ostravský freediving team, jeho výkony a úspěchy.

www.freedive.infoMoravskoslezský kraj
Tai Chi server Tai-Chi.cz

Kurzy Tai Chi v Praze 4 a 13. Cvičíme Tai Chi pro zdraví, sebeobranu a duchovní růst. Pravidelné cvičení Tai Chi pomáhá zachovat si mladé a pružné tělo.

www.tai-chi.czPraha
AQUASVĚT - škola potápění Brno

Tajuplnem a záludnostmi vodního světa Vás rádi provedeme od prvních krůčků amatéra až po profesionála v potápění. Kurzy, specializace, cesty za potápěním - Čechy, Chorvatsko, Bali.

www.potapeni-online.czJihomoravský kraj
Fly For Fun - pražská letecká škola

Výuka létání na letadle Zephyr, přeškolaní na typ, pronájem letadla (možno i s pilotem), předváděcí lety, kondiční lety. Výuka probíhá v Praze a na letišti Sazená - 25 km od Prahy

www.flyforfun.czPraha
Tandemové seskoky paraškola Impact Praha

Paraškola Impact Vám nabízí tandemové seskoky padákem, kurzy a samostatné seskoky padákem pro jednotlivce i skupiny. Tandemové seskoky padákem, jsou nové odvětví parašutismu, které v posledních letech díky pokroku v padákové technice, otevřelo obzor široké veřejnosti. Tandemové seskoky Vám umožní svět vidět z výšky, tak jak ho doposud mohli vnímat jen piloti a ptáci.

www.paraskolaimpact.czPraha
Hogar - KURZY POTÁPANIA

HOGAR - KURZYPOTAPANIA.COM. Ponúkame komplexné služby Kurzy potápania pre rekreačné a technické Hogarthian (DIR) potápanie. Organizujeme potápanie na otvorenej vode, Hogarthian (DIR) potápanie, potápačský výcvik.

www.kurzypotapania.comSlovensko
Bohemia Tennis Academy

Tenisová škola, výuka dětí a dospělých v Praze, dovolená s tenisem, tábory a víkendy na horách.

www.volny.cz/bohemiatennisPraha
LETECKÁ ŠKOLA TOM AIR U PLZNĚ

Letecká škola nabízí velmi příznivé podmínky pro pilotní výcvik na výtečných ultralehkých letadlech, pronajímá svá letadla pro rekreační létání, možnost letů za účelem seznámení se s činností pilota, chováním a vlastnostmi letadla, za účelem foto.

www.letecka-skola.czPlzeňský kraj
Lyžák Junior Brno

nabízíme (nejen pro děti): výuku lyžování, snowboardingu, kondiční cvičení, travní lyžování, zájezdy za sněhem v ČR i do zahraničí, jarní prázdniny na horách a mnoho dalších sportovních akcí po celý rok pod vedením zkušených instruktorů.

www.lyzak.czJihomoravský kraj
škola TaeKwon-Do ITF Frýdek-Místek

výuka korejského bojového umění sebeobrany od 5 do X let dle skupin, exhibiční vystoupení, 5.2.1992 vznik, 2000 - nejúspěšnější subjekt v zemi, speciální TK-D ITF třída na 8.ZS, tréninky na 8.ZS, 11.ZS, na Gymnáziu P.B., pobočky v Karviné a na Celadné

tkdfm.taekwondo.czMoravskoslezský kraj
ŠKOLA POTÁPANIA

Potápačská škola DiveINN ponúka komplexné služby v oblasti rekreačného a technického potápania. Kurzy potápania, potápačský výcvik, zájazdy za potápaním, potápačské práce, poradíme pri výbere potápačskej techniky.

www.kurzypotapania.skSlovensko
| 1 |