Koloseum VIVAT
Easy Start

Ponúkame vám komplexné služby pri vzniku alebo zániku vašej firmy. Ušetrite si čas a peniaze a vložte svoje podnikanie do rúk profesionálov.


Dnes je středa 24. července 2019 svátek má Kristýna, zítra Jakub

Katalog stránek zdraví a zdravotní péče

Celkem nalezeno 11 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Laboratorní technika - Unimed Praha s.r.o.

Prodej laboratorní techniky, servis, validace a bezpečnostně technické prohlídky laboratorních zařízení a měřidel. Prodej zařízení pro bezpečné skladování nebezpečných a hořlavých látek v laboratořích, technických provozech, dílnách a skladech.

www.unimed.czStředočeský kraj
Top-čočky - kontaktní čočky

Nabízíme levné kontaktní čočky, denní, čtrnáctidenní, měsíční i barevné kontaktní čočky. Zdarma dárek k vašemu nákupu. Většina čoček skladem, expresní dodání do 48 hodin, věrnostní body, možnost platby kartou. Nákup u nás se vyplatí.

www.top-cocky.czPraha
ConvaTec

přední světový výrobce stomických pomůcek a prostředků na hojení ran. Výroba prostředků pro hojení ran, stomických pomůcek, umělé vývody, prostředky pro podporu hojení popálenin, proleženin a ran

www.convatec.czPraha
Masážní křesla

Masážní křesla Praha nabízí největší výběr masážních křesel v ČR. Nabízíme špičková masážní křesla Sanyo, Panasonic a další Japonská křesla. Nabízíme kompletní servis na všechny masážní křesla

www.masazni-kresla.czPraha
Kontaktní čočky - velkoobchod

První nezávislý oficiální velkoobchod s kontaktními čočkami a příslušenstvím. Nízké ceny, jednoduchost a vstřícnost. Více informací naleznete na našich stránkách.

www.kontaktnicocky.netPraha
Optika-Šimůnková Teplice s.r.o.

K našim hlavním činnostem patří měření zraku optometristou, aplikace a prodej kontaktních čoček, prodej roztoků na kontaktní čočky, prodej zvlhčujících kapek do očí, prodej brýlí, zhotovení a servis brýlí, prodej dalekohledů a zvětšovacích lup.

www.optika-simunkova.czÚstecký kraj
Acare Health - péče o tělo

Divize Health se věnuje inovativním technologiím v péče o tělo a pleť v oboru korektivní a estetické dermatologie a fyzioterapie.

acarehealth.czPraha
Elektrické tříkolové a čtyřkolové skútry

Tyto vozíky jsou určené pro seniory a tělesně handicapované. Jsem vozíčkář, již mnoho let používám elektrický tříkolový skútr, mám možnost zkoušet a testovat různé typy. Při koupi vozíku Vám umím nejlépe poradit.

www.skutry-pro-postizene.comZlínský kraj
aimport.cz zdravotnický materiál

Firma A.IMPORT.CZ spol. s r.o. zajišťuje zdravotní pomůcky pro léčbu a prevenci diabetu, pomůcky pro léčbu dýchacích obtíží a ostatní zdravotní materiál. Distribuované zdravotnické pomůcky pomáhají žít lidem s diabetem bez omezení a významným způsobem ovlivňují podobu léčby diabetu.

www.aimport.czPraha
A care a.s. - Zdravotnické potřeby a pomůcky

A care a.s. se stala jednou z TOP společností mezi zdravotnickými firmami nejen oblasti intervenční kardiologie a intervenční radiologie, veterinární péče, tělesné a duševní krásy.

acare.czPraha
Beconfident Bělení zubů

BeconfiDent Výroba a distribuce zubolékařských produktů na bělení zubů, výroba a prodej domácích sad na bělení zubů, výroba bělících prostředků na zuby na zakázku (Private Label) Distribuce značek Supersmile, Sleepright, Emmi-Dent, a dalších... Prodej ochranných pomůcek zubů při bruxismu

www.beconfident.czJihomoravský kraj
| 1 |