Koloseum VIVAT
Tvoje harmony-Hygienické potreby

Naša spoločnosť prináša do slovenských aj českých domácností už mnoho rokov hygienické potreby. Ak sa chcete inšpirovať zaujímavými nápadmi ako ich využiť do vašej kuchyne či kúpeľne navštívte našu stránku a prečítajte si množstvo článkov.


Dnes je pondělí 22. dubna 2019 svátek má Evžénie, zítra Vojtěch

Katalog stránek zdraví a zdravotní péče

Celkem nalezeno 11 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 
Laboratorní technika - Unimed Praha s.r.o.

Prodej laboratorní techniky, servis, validace a bezpečnostně technické prohlídky laboratorních zařízení a měřidel. Prodej zařízení pro bezpečné skladování nebezpečných a hořlavých látek v laboratořích, technických provozech, dílnách a skladech.

www.unimed.czStředočeský kraj
Top-čočky - kontaktní čočky

Nabízíme levné kontaktní čočky, denní, čtrnáctidenní, měsíční i barevné kontaktní čočky. Zdarma dárek k vašemu nákupu. Většina čoček skladem, expresní dodání do 48 hodin, věrnostní body, možnost platby kartou. Nákup u nás se vyplatí.

www.top-cocky.czPraha
ConvaTec

přední světový výrobce stomických pomůcek a prostředků na hojení ran. Výroba prostředků pro hojení ran, stomických pomůcek, umělé vývody, prostředky pro podporu hojení popálenin, proleženin a ran

www.convatec.czPraha
Masážní křesla

Masážní křesla Praha nabízí největší výběr masážních křesel v ČR. Nabízíme špičková masážní křesla Sanyo, Panasonic a další Japonská křesla. Nabízíme kompletní servis na všechny masážní křesla

www.masazni-kresla.czPraha
Kontaktní čočky - velkoobchod

První nezávislý oficiální velkoobchod s kontaktními čočkami a příslušenstvím. Nízké ceny, jednoduchost a vstřícnost. Více informací naleznete na našich stránkách.

www.kontaktnicocky.netPraha
Optika-Šimůnková Teplice s.r.o.

K našim hlavním činnostem patří měření zraku optometristou, aplikace a prodej kontaktních čoček, prodej roztoků na kontaktní čočky, prodej zvlhčujících kapek do očí, prodej brýlí, zhotovení a servis brýlí, prodej dalekohledů a zvětšovacích lup.

www.optika-simunkova.czÚstecký kraj
Acare Health - péče o tělo

Divize Health se věnuje inovativním technologiím v péče o tělo a pleť v oboru korektivní a estetické dermatologie a fyzioterapie.

acarehealth.czPraha
Elektrické tříkolové a čtyřkolové skútry

Tyto vozíky jsou určené pro seniory a tělesně handicapované. Jsem vozíčkář, již mnoho let používám elektrický tříkolový skútr, mám možnost zkoušet a testovat různé typy. Při koupi vozíku Vám umím nejlépe poradit.

www.skutry-pro-postizene.comZlínský kraj
aimport.cz zdravotnický materiál

Firma A.IMPORT.CZ spol. s r.o. zajišťuje zdravotní pomůcky pro léčbu a prevenci diabetu, pomůcky pro léčbu dýchacích obtíží a ostatní zdravotní materiál. Distribuované zdravotnické pomůcky pomáhají žít lidem s diabetem bez omezení a významným způsobem ovlivňují podobu léčby diabetu.

www.aimport.czPraha
A care a.s. - Zdravotnické potřeby a pomůcky

A care a.s. se stala jednou z TOP společností mezi zdravotnickými firmami nejen oblasti intervenční kardiologie a intervenční radiologie, veterinární péče, tělesné a duševní krásy.

acare.czPraha
Beconfident Bělení zubů

BeconfiDent Výroba a distribuce zubolékařských produktů na bělení zubů, výroba a prodej domácích sad na bělení zubů, výroba bělících prostředků na zuby na zakázku (Private Label) Distribuce značek Supersmile, Sleepright, Emmi-Dent, a dalších... Prodej ochranných pomůcek zubů při bruxismu

www.beconfident.czJihomoravský kraj
| 1 |