Koloseum VIVAT
Woodenhouse - Dřevěné chaty a sruby

Dřevěné domy, sruby, dřevostavby, obytné chaty, rekreační chaty, víkendové chaty, zahradní chatky, zahradní domky, domky na nářadí, chatky na nářadí, přístřešky pro auto, wellness chatky, saunové domky, saunachatky, zahradní altán


Dnes je úterý 20. listopadu 2018 svátek má Nikola, zítra Albert

Katalog stránek zdravotnických zařízení

Celkem nalezeno 67 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 4 |
Veterina Brno, ordinace – gabrid.cz

Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy.

www.gabrid.czJihomoravský kraj
Zubní ordinace MUDr. Pospíšil

Poskytujeme za dostupné ceny stomatologickou péči na úrovni vyspělých zemí EU. Řešíme akutní problémy s bolestí zubů a nabízíme kompletní výkony estetické stomatologie, zubní výplně, zubní můstky, zubní náhrady, hygiena, protetiku.

zubni-ordinace-praha.czPraha
Ortodoncie Praha

Ortodoncie Praha - potřebujete pěkný úsměv? Nabízíme Vám odbornou péči (fixní rovnátka - rovnátka na pevno, snímací rovnátka). Zajímá-li Vás rovnátka cena, pak se k nám objednejte nebo nám napište. Po konzultaci s Vámi doporučíme nejlepší postup.

www.ortodoncie-praha.czPraha
Veterina Praha 9

Veterinární klinika a pohotovost VetPark Praha 9 poskytuje plně profesionální služby v oboru veterinární medicíny 24 hodin denně nonstop.

www.veterina-praha.czPraha
MUDr. Klára Kubelková

MUDr. Klára Kubelková - praktická lékařka pro děti a dorost v Litoměřicích nabízí diagnostickou a léčebně preventivní péči o děti a dorost od 0 do 19 let

www.klarakubelkova.czÚstecký kraj
Gyne - gynekologická ambulance

Gynekologická ambulance Praha východ Úvaly, MUDr. Mário Šmehil - prenatální zvuková diagnostika, ctg vyšetření, vyšetření a léčba příčin úniku moči, individuální přístup k pacientkám

www.gyneuvaly.czStředočeský kraj
UroCare - urologická ambulance Praha a Říčany

Urologická ambulance v Praze a Říčanech MUDr. Martin Šmehil - prevence a léčba potíží s prostatou, léčba a diagnostika potíží s únikem moči, řešení problémů s erekcí apod.

www.uro-care.czPraha
Zubní pohotovost Prague City Dental

Zubní pohotovost ve všední dny večer a non-stop o víkendech i svátcích zajišťují naši zubní lékaři ve stomatologické klinice Prague City Dental. Jsme partnerem zdravotních pojišťoven ČR.

www.zubnipohotovostpraha.czPraha
AV dental – zubní ordinace Praha 4 - Krč

Zubní ordinace nabízející profesionální služby a moderní vybavení. Specializací naší zubní ordinace jsou zubní implantáty. Centrum dentální estetiky, zubní ordinace a specialista na zubní implantáty.

www.avdental.czPraha
Vaše ortodoncie - rovnátka, bělení zubů a vše pro Váš úsměv

Provádíme kvalitní a profesiónální služby v oblasti ortodoncie jako rovnátka pro Vaše zuby, bělení zubů a mnohé další pro Váš perfektní úsměv.

www.vaseortodoncie.czMoravskoslezský kraj
Plastická chirurgie a tumescentní liposukce

Estéea - estetická klinika v Uherském Hradišti. Provádíme mikrokanylové tumescentní liposukce, operace očních víček, redukce vrásek botoxem, chemický peeling, lymfodrenáže, operace velkých křečových žil laserem a další.

www.estea.czZlínský kraj
Lázeňskéhotely.cz – lázně a wellness

Vybírejte z celé řady klasických lázeňských, wellness, víkendových a romantických pobytů v lázeňských či wellness hotelech po celé ČR. Nechejte se hýčkat, relaxujte, regenerujte tělo i mysl. Denně aktualizovaná nabídka zlevněných nabídek.

www.lazenskehotely.czPraha
Plastická chirurgie

Naším oborem je plastická chirurgie. Nabízíme nejrůznější typy léčebných a estetických zákroků z oboru laserová a plastická chirurgie.

www.ilk.czJihočeský kraj
Bezbolestná trvalá epilace, léčba akné, odstranění pigmentačních skvrn

Estetická léčba - trvalá bezbolestná epilace systémem Spa SHR, odstranění akné, odstranění pigmentačních skvrn. Bezbolestná a trvalá depilace, epilace, laserová léčba akné, bezbolestná depilace, trvalá depilace, trvalé odstranění chloupků.

www.topskin.czJihomoravský kraj
Zubní implantáty Brno

Provádíme bezbolestné ošetření chrupu - zákroky v oblasti zubních implantátů. Zubní implantáty jsou umělá náhrada zubního kořene, která je upevněna v čelisti a ve spojení s pilířem tvoří základ pro připevnění nového zubu.

www.zubni-implantaty-brno.czJihomoravský kraj
Medicom as

MEDICON a.s. je největším nestátním ambulantním zdravotnickým zařízením, které poskytuje ambulantní zdravotní péči ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Vlajkovými loděmi zdravotní péče jsou dvě pražské polikliniky - poliklinika Budějovická a poliklinika Na zeleném pruhu

www.mediconas.czPraha
Veterinární klinika MVDr. Petr Johanides

Veterinární klinika pro malá zvířata, Vybavení a činnost: digitální RTG, endoskopie - gastroskopie, kolonoskopie, bronchoskopie, laparoskopie - laparoskopické operace i diagnostika, totální endoprotézy, kompletní laboratoř.

www.veterinajohanides.czVysočina
Evropské centrum zdraví a krásy s.r.o.

Mezi naše hlavní služby patří laserové odstranění chrápání, titanové zubní implantáty - náhrada ztracených zubů, bělení zubů, ošetření v celkové anestesii, botox a kolagen - odstranění mimických vrásek a odstranění nadměrného pocení.

www.eczk.czJihomoravský kraj
Klinická logopedie Šulistová

Logopedická ambulance Mgr. Moniky Šulistové nabízí nápravu vad a poruch výslovnosti u dětí. Máme logopedy s praxí a věnujeme se poruchám jako je dyslalie, vývojová dysfázie, opožděný vývoj řeči, koktavost a breptavost.

www.logopedie-sulistova.czPraha
Timplant – zubní implantáty

Vývoj, výroba a servis dentálního implantačního systému Timplant a Nanoimplant, výroba alveolárních distraktorů, výzkum a vývoj nanostrukturního titanu.

www.timplant.czMoravskoslezský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 |