Koloseum VIVAT
Maťko a Kubko

Firma Maťko a Kubko Logistics LTD poskytuje služby v oblasti prepravy balíkov z Veľkej Británie na Slovensko a do Českej republiky od roku 2007.


Dnes je čtvrtek 20. června 2019 svátek má Květa, zítra Alois

Katalog stránek zdravotnických zařízení

Celkem nalezeno 67 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

  | 1 | < Předchozí | Další > | 4 |
Veterina Brno, ordinace – gabrid.cz

Veterinární klinika Brno, pracuje zde pět veterinárních lékařek. Veterinární ordinace je v centru Brna. Veterinární poradna Vám pomůže s jakýmikoli dotazy.

www.gabrid.czJihomoravský kraj
Zubní ordinace MUDr. Pospíšil

Poskytujeme za dostupné ceny stomatologickou péči na úrovni vyspělých zemí EU. Řešíme akutní problémy s bolestí zubů a nabízíme kompletní výkony estetické stomatologie, zubní výplně, zubní můstky, zubní náhrady, hygiena, protetiku.

zubni-ordinace-praha.czPraha
Ortodoncie Praha

Ortodoncie Praha - potřebujete pěkný úsměv? Nabízíme Vám odbornou péči (fixní rovnátka - rovnátka na pevno, snímací rovnátka). Zajímá-li Vás rovnátka cena, pak se k nám objednejte nebo nám napište. Po konzultaci s Vámi doporučíme nejlepší postup.

www.ortodoncie-praha.czPraha
Veterina Praha 9

Veterinární klinika a pohotovost VetPark Praha 9 poskytuje plně profesionální služby v oboru veterinární medicíny 24 hodin denně nonstop.

www.veterina-praha.czPraha
MUDr. Klára Kubelková

MUDr. Klára Kubelková - praktická lékařka pro děti a dorost v Litoměřicích nabízí diagnostickou a léčebně preventivní péči o děti a dorost od 0 do 19 let

www.klarakubelkova.czÚstecký kraj
Gyne - gynekologická ambulance

Gynekologická ambulance Praha východ Úvaly, MUDr. Mário Šmehil - prenatální zvuková diagnostika, ctg vyšetření, vyšetření a léčba příčin úniku moči, individuální přístup k pacientkám

www.gyneuvaly.czStředočeský kraj
UroCare - urologická ambulance Praha a Říčany

Urologická ambulance v Praze a Říčanech MUDr. Martin Šmehil - prevence a léčba potíží s prostatou, léčba a diagnostika potíží s únikem moči, řešení problémů s erekcí apod.

www.uro-care.czPraha
Zubní pohotovost Prague City Dental

Zubní pohotovost ve všední dny večer a non-stop o víkendech i svátcích zajišťují naši zubní lékaři ve stomatologické klinice Prague City Dental. Jsme partnerem zdravotních pojišťoven ČR.

www.zubnipohotovostpraha.czPraha
AV dental – zubní ordinace Praha 4 - Krč

Zubní ordinace nabízející profesionální služby a moderní vybavení. Specializací naší zubní ordinace jsou zubní implantáty. Centrum dentální estetiky, zubní ordinace a specialista na zubní implantáty.

www.avdental.czPraha
Vaše ortodoncie - rovnátka, bělení zubů a vše pro Váš úsměv

Provádíme kvalitní a profesiónální služby v oblasti ortodoncie jako rovnátka pro Vaše zuby, bělení zubů a mnohé další pro Váš perfektní úsměv.

www.vaseortodoncie.czMoravskoslezský kraj
Plastická chirurgie a tumescentní liposukce

Estéea - estetická klinika v Uherském Hradišti. Provádíme mikrokanylové tumescentní liposukce, operace očních víček, redukce vrásek botoxem, chemický peeling, lymfodrenáže, operace velkých křečových žil laserem a další.

www.estea.czZlínský kraj
Lázeňskéhotely.cz – lázně a wellness

Vybírejte z celé řady klasických lázeňských, wellness, víkendových a romantických pobytů v lázeňských či wellness hotelech po celé ČR. Nechejte se hýčkat, relaxujte, regenerujte tělo i mysl. Denně aktualizovaná nabídka zlevněných nabídek.

www.lazenskehotely.czPraha
Plastická chirurgie

Naším oborem je plastická chirurgie. Nabízíme nejrůznější typy léčebných a estetických zákroků z oboru laserová a plastická chirurgie.

www.ilk.czJihočeský kraj
Bezbolestná trvalá epilace, léčba akné, odstranění pigmentačních skvrn

Estetická léčba - trvalá bezbolestná epilace systémem Spa SHR, odstranění akné, odstranění pigmentačních skvrn. Bezbolestná a trvalá depilace, epilace, laserová léčba akné, bezbolestná depilace, trvalá depilace, trvalé odstranění chloupků.

www.topskin.czJihomoravský kraj
Zubní implantáty Brno

Provádíme bezbolestné ošetření chrupu - zákroky v oblasti zubních implantátů. Zubní implantáty jsou umělá náhrada zubního kořene, která je upevněna v čelisti a ve spojení s pilířem tvoří základ pro připevnění nového zubu.

www.zubni-implantaty-brno.czJihomoravský kraj
Medicom as

MEDICON a.s. je největším nestátním ambulantním zdravotnickým zařízením, které poskytuje ambulantní zdravotní péči ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Vlajkovými loděmi zdravotní péče jsou dvě pražské polikliniky - poliklinika Budějovická a poliklinika Na zeleném pruhu

www.mediconas.czPraha
Veterinární klinika MVDr. Petr Johanides

Veterinární klinika pro malá zvířata, Vybavení a činnost: digitální RTG, endoskopie - gastroskopie, kolonoskopie, bronchoskopie, laparoskopie - laparoskopické operace i diagnostika, totální endoprotézy, kompletní laboratoř.

www.veterinajohanides.czVysočina
Evropské centrum zdraví a krásy s.r.o.

Mezi naše hlavní služby patří laserové odstranění chrápání, titanové zubní implantáty - náhrada ztracených zubů, bělení zubů, ošetření v celkové anestesii, botox a kolagen - odstranění mimických vrásek a odstranění nadměrného pocení.

www.eczk.czJihomoravský kraj
Klinická logopedie Šulistová

Logopedická ambulance Mgr. Moniky Šulistové nabízí nápravu vad a poruch výslovnosti u dětí. Máme logopedy s praxí a věnujeme se poruchám jako je dyslalie, vývojová dysfázie, opožděný vývoj řeči, koktavost a breptavost.

www.logopedie-sulistova.czPraha
Timplant – zubní implantáty

Vývoj, výroba a servis dentálního implantačního systému Timplant a Nanoimplant, výroba alveolárních distraktorů, výzkum a vývoj nanostrukturního titanu.

www.timplant.czMoravskoslezský kraj
| 1 | 2 | 3 | 4 |