Koloseum VIVAT
Easy Start

Ponúkame vám komplexné služby pri vzniku alebo zániku vašej firmy. Ušetrite si čas a peniaze a vložte svoje podnikanie do rúk profesionálov.


Dnes je pondělí 22. července 2019 svátek má Magdaléna, zítra Libor

Katalog stránek zdravotnických zařízení

Celkem nalezeno 17 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 

 Lázně

Lázně a pobyty v lázních. Prodej online lázeňských a wellness pobytů. V nabídce máme i akční pobyty, které jsou velmi často aktualizovány.

www.e-lazne.euOlomoucký kraj
Carlsbad Clinic

Carlsbad Clinic je samostatné luxusní medicínsko - wellnessové centrum, které přímo sousedí s hotelem Carlsbad Plaza, se kterým je také ve dvou patrech spojeno. Služby v této pětiposchoďové budově jsou ušity přímo na míru náročné klientele a jejich spektrum je výjimečně široké.

www.carlsbadclinic.comKarlovarský kraj
Lázeňské pobyty

Cestovní kancelář Lázeňské pobyty s.r.o. se specializuje na lázně a wellness u nás i v zahraničí. Pravidelně pro Vás připravujeme aktuální nabídku, kde najdete nejen lázeňské pobyty, ale i wellness hotely v nejkrásnějších koutech Čech, Moravy a Slovenska. V loňském roce jsme rozšířili nabídku o wellness hotely v Maďarsku, Slovinsku a Polsku.

www.lazenskepobyty.czPardubický kraj
Spa & Wellness Hotel Harmonie Mariánské Lázně

Nabídka ubytování 1,5 km od centra Mariánských Lázní. Jsme specialisté na léčebnou a wellness dovolenou. V okolí hotelu rozsáhlá botanická zahrada s okrasnými jezírky i kaskádami. Vyhlášená restaurace, odpolední tanec. Parkoviště v areálu.

www.spahotelharmonie.cz/Karlovarský kraj
Lázně Mšené, a.s. – Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy

Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza.

www.msene.czÚstecký kraj

Lázně Dubí

Tereziny lázně Dubí a.s. nabízejí širokou škálu služeb, od klasických léčebných lázeňských pobytů, přes relaxační pobyty s možností odreagování se v některém z přilehlých areálů, až po pronájem společenského sálu pro 120 lidí.

www.laznedubi.czÚstecký kraj

Lázně a pobyty v lázních

Nabízíme wellness, relaxační a lázeňské pobyty v lázních a wellness hotelech. Široká nabídka s věrnostním programem. Dárkové poukazy jsou samozřejmostí.

www.e-lazne.euOlomoucký kraj
Jihoměstská solná jeskyně

Naše solno-jodová jeskyně je určena všem, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav, preventivně zamezit vzniku různých onemocnění, odbourat stres a napětí, udržovat duševní pohodu a věnovat čas relaxaci.

www.solna-jeskyne-praha.czPraha
Lázeňskéhotely.cz – lázně a wellness

Vybírejte z celé řady klasických lázeňských, wellness, víkendových a romantických pobytů v lázeňských či wellness hotelech po celé ČR. Nechejte se hýčkat, relaxujte, regenerujte tělo i mysl. Denně aktualizovaná nabídka zlevněných nabídek.

www.lazenskehotely.czPraha
Luxusní ubytování - hotel Villa Gloria

Luxusní ubytování - hotel Villa Gloria Mariánské Lázně. Ubytování v romantické secesní budově. Leží v klidné lokalitě mezi Villa domy u lesa v blízkosti kolonády. Nacházejí se zde komfortní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a stylové apartmány.

www.hotelmarianskelazne.czKarlovarský kraj
Esplanade - hotel v Mariánských lázních

Luxusní hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních. Luxusní ubytování v Mariánských Lázních, v klidném prostředí s výhledem na město, nedaleko golfového hřiště.

www.esplanade-marienbad.cz/cs/Karlovarský kraj
Láznějakodárek.cz – lázně jako dárek

Udělejte radost svým nejbližším. Darujte dárek, na který se nezapomíná, darujte lázně jako dárek. Vybírejte pobyty od relaxačních víkendových až po týdenní komplexní lázeňské. Dárkový certifikát v ceně, pošleme poštou.

www.laznejakodarek.czPraha
Pivní lázně

Vše co potřebujete vědět o Pivních lázních v ČR. Nejobsáhlejší web o pivních lázních.

www.pivnilazne.netžádný

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně nabízí prodej klasických tradičních pobytů i wellness pobytů. Krásný lesopark a menší lázeňské domy, to jsou Konstantinovy Lázně.

www.e-lazne.eu/Konstantinovy-laznePlzeňský kraj

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov jsou tradiční lázně plzeňského kraje. Jsou první radonové lázně na světě. Skvělé léčí pohybový aparát.

www.e-lazne.eu/lazne-JachymovPlzeňský kraj

Augustiniánský Dům Luhačovice

Luxusní wellness & spa hotel Augustiniánský Dům patří k nejkrásnějším hotelům na Moravě vůbec. Součástí je i skvělá restaurace, která přináší gastro zážitky.

www.e-lazne.eu/augustiniansky-dum-luhacoviceZlínský kraj
Lázně a termální lázně

Lázně - přehledně zpracované informace o českých lázních a termalních lázních v Maďarsku, Rakousku, Slovensku a dalších zemích.

www.superlazne.czžádný
| 1 |