Koloseum VIVAT
Studio 49 - Kadeřnictví Praha 6 Dejvice

Kadeřnictví Studio 49 nabízí kompletní kadeřnické služby. Stříhání vlasů, moderní střihy, barvení vlasů, přelivy, melírování, svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, trvalá.


Dnes je pondělí 17. prosince 2018 svátek má Daniel, zítra Miloslav

Katalog stránek zdravotnických zařízení

Celkem nalezeno 17 odkazů v katalogu stránek dle požadavku.

 

 Lázně

Lázně a pobyty v lázních. Prodej online lázeňských a wellness pobytů. V nabídce máme i akční pobyty, které jsou velmi často aktualizovány.

www.e-lazne.euOlomoucký kraj
Carlsbad Clinic

Carlsbad Clinic je samostatné luxusní medicínsko - wellnessové centrum, které přímo sousedí s hotelem Carlsbad Plaza, se kterým je také ve dvou patrech spojeno. Služby v této pětiposchoďové budově jsou ušity přímo na míru náročné klientele a jejich spektrum je výjimečně široké.

www.carlsbadclinic.comKarlovarský kraj
Lázeňské pobyty

Cestovní kancelář Lázeňské pobyty s.r.o. se specializuje na lázně a wellness u nás i v zahraničí. Pravidelně pro Vás připravujeme aktuální nabídku, kde najdete nejen lázeňské pobyty, ale i wellness hotely v nejkrásnějších koutech Čech, Moravy a Slovenska. V loňském roce jsme rozšířili nabídku o wellness hotely v Maďarsku, Slovinsku a Polsku.

www.lazenskepobyty.czPardubický kraj
Spa & Wellness Hotel Harmonie Mariánské Lázně

Nabídka ubytování 1,5 km od centra Mariánských Lázní. Jsme specialisté na léčebnou a wellness dovolenou. V okolí hotelu rozsáhlá botanická zahrada s okrasnými jezírky i kaskádami. Vyhlášená restaurace, odpolední tanec. Parkoviště v areálu.

www.spahotelharmonie.cz/Karlovarský kraj
Lázně Mšené, a.s. – Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy

Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza.

www.msene.czÚstecký kraj

Lázně Dubí

Tereziny lázně Dubí a.s. nabízejí širokou škálu služeb, od klasických léčebných lázeňských pobytů, přes relaxační pobyty s možností odreagování se v některém z přilehlých areálů, až po pronájem společenského sálu pro 120 lidí.

www.laznedubi.czÚstecký kraj

Lázně a pobyty v lázních

Nabízíme wellness, relaxační a lázeňské pobyty v lázních a wellness hotelech. Široká nabídka s věrnostním programem. Dárkové poukazy jsou samozřejmostí.

www.e-lazne.euOlomoucký kraj
Jihoměstská solná jeskyně

Naše solno-jodová jeskyně je určena všem, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav, preventivně zamezit vzniku různých onemocnění, odbourat stres a napětí, udržovat duševní pohodu a věnovat čas relaxaci.

www.solna-jeskyne-praha.czPraha
Lázeňskéhotely.cz – lázně a wellness

Vybírejte z celé řady klasických lázeňských, wellness, víkendových a romantických pobytů v lázeňských či wellness hotelech po celé ČR. Nechejte se hýčkat, relaxujte, regenerujte tělo i mysl. Denně aktualizovaná nabídka zlevněných nabídek.

www.lazenskehotely.czPraha
Luxusní ubytování - hotel Villa Gloria

Luxusní ubytování - hotel Villa Gloria Mariánské Lázně. Ubytování v romantické secesní budově. Leží v klidné lokalitě mezi Villa domy u lesa v blízkosti kolonády. Nacházejí se zde komfortní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a stylové apartmány.

www.hotelmarianskelazne.czKarlovarský kraj
Esplanade - hotel v Mariánských lázních

Luxusní hotel Esplanade Spa & Golf Resort v Mariánských Lázních. Luxusní ubytování v Mariánských Lázních, v klidném prostředí s výhledem na město, nedaleko golfového hřiště.

www.esplanade-marienbad.cz/cs/Karlovarský kraj
Láznějakodárek.cz – lázně jako dárek

Udělejte radost svým nejbližším. Darujte dárek, na který se nezapomíná, darujte lázně jako dárek. Vybírejte pobyty od relaxačních víkendových až po týdenní komplexní lázeňské. Dárkový certifikát v ceně, pošleme poštou.

www.laznejakodarek.czPraha
Pivní lázně

Vše co potřebujete vědět o Pivních lázních v ČR. Nejobsáhlejší web o pivních lázních.

www.pivnilazne.netžádný

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně nabízí prodej klasických tradičních pobytů i wellness pobytů. Krásný lesopark a menší lázeňské domy, to jsou Konstantinovy Lázně.

www.e-lazne.eu/Konstantinovy-laznePlzeňský kraj

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov jsou tradiční lázně plzeňského kraje. Jsou první radonové lázně na světě. Skvělé léčí pohybový aparát.

www.e-lazne.eu/lazne-JachymovPlzeňský kraj

Augustiniánský Dům Luhačovice

Luxusní wellness & spa hotel Augustiniánský Dům patří k nejkrásnějším hotelům na Moravě vůbec. Součástí je i skvělá restaurace, která přináší gastro zážitky.

www.e-lazne.eu/augustiniansky-dum-luhacoviceZlínský kraj
Lázně a termální lázně

Lázně - přehledně zpracované informace o českých lázních a termalních lázních v Maďarsku, Rakousku, Slovensku a dalších zemích.

www.superlazne.czžádný
| 1 |